Vozový park

Protože je v dnešní době velmi důležitá ohleduplnost k životnímu prostředí,byl jedním z důležitých parametrů při výběru našeho vozu splnění nejpřísnějších emisních limitů. Naše výcvikové vozidlo splňuje  nejvyšší možné limitní hodnoty pro  EURO 5. Dalším důležitým kritériem  při výběru byl výhled z vozidla,kde jsme dali na výsledky testů autoklubu ADAC  a  v neposlední řadě bezpečnost posádky. Přesvědčte se sami,že jízda tímto vozidlem,byť výcvikovým,bude pro většinu z vás příjemná. 

O oblíbenosti malého Citroenu svědčí fakt,že několik žáků,po absolvování naší autoškoly,si toto vozidlo zakoupilo... a dokonce i v bílé barvě :)

A proč bílá barva? Přečtěte si,co říkají poslední výzkumy:

http://www.autembezpecne.cz/cz/s40/c1529-Bezpecne-auto/n2583-Nejbezpecnejsi-barvou-auta-je-bila-Nejhorsi-jsou-tmave-laky

Citroen C3

Při setkání s Citroen C3 zjistíte již na první pohled, že se jeho autoři k designu postavili zcela nově. Vzhled vozidla, pro který je typická čistá silueta a protáhlé linie, ohlašuje příchod avantgardního stylu – odvážné a nestandardní spojení atletického profilu a půvabných křivek. Bere za své hodnoty větších vozů, ale zachovává si výhody malého městského vozidla. Čeká na Vás silná osobnost mající pevné základy v robustní kapotě nebo světlometech ušlechtilého, bumerangového tvaru. Osobnost, kterou vyzdvihuje i existence jedinečného motoru e-HDi, jenž
se vyznačuje snadným ovládaním, tichostí i ekologickým provozem. Model C3 šikovně osciluje mezi estetikou a nekonformismem a vytváří souznění mezi inovativním a kreativním designem, jenž je pro značku Citroën příznačný.

auto predek.jpg
auto bok.jpg
auto zadek.jpg
Fotogalerie

Technická data

Motor: čtyřdobý vznětový

Objem válců: 1398 cm3

Výkon: 50kW

Spotřeba: 4,6l / 100km

Maximální rychlost: 161 Km/h

Emisní norma: Euro 5

Technické parametry vozu

tech_a.png
tech_b.png
tech_c.png
tech_d.png